Fejlesztési Vezető Budapest, Hungary · Site Tech

keyboard_arrow_left Vissza az állásajánlatokhoz

A Vatera fejlesztési csapat élére új Fejlesztési Vezető kollegánkat keressük. Amennyiben magadra ismertél a pozícióleírás alapján, akkor jelentkezz hozzánk!

Vezetőként az alábbi feladatokat látod majd el:

  • A fejlesztői csapattal együttműködve a fejlesztési folyamatok átvizsgálása, szükség esetén megújítása.
  • A termék kódbázisának átvizsgálása, a megfelelő fejlesztési igények felmérése technológiai szempontból.
  • A fejlesztési stratégia meghatározása a product management és a vezetői csapattal együttműködve.
  • Külső fejlesztési szolgáltató csapatok briefelése és ellenőrzése.
  • Házon belüli fejlesztési csapat bővítése, fejlesztése, erősítése.

Mit is kérünk cserébe?

  • Olyan vezető kollégával szeretnénk bővülni, aki nem távolodott még el teljesen a fejlesztéstől, nem ijed meg, ha egy code reviewba be kell vonódnia, vagy saját szemével átlátnia egy masszív spagetti kódot.
  • Több éves php fejlesztői tapasztalattal rendelkezik, de már jártas fejlesztői csapat vezetésében.
  • Ha pedig van online platform fejlesztésében szerzett tapasztalata, az óriási előnyt jelent.

Munkádért cserébe a következők várnak rád:

  • Alapbér | cafetéria.
  • A menő 13. kerületi irodánkban van gyümölcshűtő | kávé | tea | kóla | Mate Tea | PlayStation | Nintendo | pingpong | darts | babzsákfotelek | édességek.
  • Szupererőnk a csapatunk, nálunk egy igazi közösségre lelsz, ahol a profi szakmai támogatás mellett barátokat is találsz.
  • Heti 3 nap home office lehetőséged van, de ha többet lennél az irodában, azt is megteheted.
  • Nálunk nem kérdés, hogy zöldek vagyunk, védjük a környezetet és a társadalmi felelősségvállalásban is odatesszük magunkat.
  • Számtalan programot, csapatépítőt, pizza-sör meetinget szervezünk, nálunk buliból nem lesz hiány.
  • Nem csak egymással, de a kutyákkal is jól kijövünk, bármikor behozhatod házi kedvenced az irodába.